Keskin Otomotiv Sektörünün Öncüsü

Kasım 13, 2020

Keskin Otomotiv 1997 yılında kurulmuş ve sektörde başarılı çalışmalara imza atmış öncü bir firmadır. Firma yurt içinde ve yurt dışında en büyük markalara otomotiv ile ilgili yedek parçalar ana parçalar tedarik etmektedir. Firma özellikle lastik ve jant konusunda son derece uzmandır. Özellikle İstanbul ilinde kendi sektöründe faaliyet yürüttüğü firmalar arasında lider konumda yer almayı başarmıştır. Sektörünün öncüsü olan kuruluş tüketiciler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Keskin otomotiv başarılı çalışmaları sayesinde ülkemizin ve özellikle İstanbul ilimizin birçok bölgesinde kapsamlı çalışmalar yapmaktadır. Firma otomotiv sektörünün yıldızı olarak birçok bölgede hizmet sunmaktadır. Bu anlamda Keskin Otomotiv Bağcılar şube ile de sektöre öncülük etmektedir. Firma her geçen gün kendini yenileyen ve büyüyen bir ivme kazanmıştır. Bağcılar şube ülkemizde en çok sevilen şubeler arasında yer almaktadır. Öte yandan Bağcılar şubedeki tüm personel alanında uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

Keskin Otomotiv Sürekli Kendini Yeniler

Keskin Otomotiv kurulduğu günden bu yana Türkiye ve dünyada otomotiv sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek kuruluşun bünyesinde hızlı bir biçimde entegre etmektedir. Firma müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi izlemektedir. Bu açıdan firmanın Bağcılar şubesinde müşterileri ile doğru diyalog kurmaktadır. Keskin Otomotiv müşterilerinin taleplerine maksimum fayda düzeyinde karşılamaya çalışır. Bu anlamda özellikle satış servis lastik saklama hizmetleri de vermektedir.

Keskin Otomotiv son teknolojik ekipmanlar kullanarak servis lastik ve depolama gibi faaliyetleri yerine getirir. Otomobillerin servis ihtiyacı olduğu durumlarda Keskin Otomotiv Bağcılar şubesi çalışanları var gücüyle sorun ve sıkıntının çözülmesi için çaba sarf eder. Keskin otomotiv ve özellikle de Keskin otomotiv Bağcılar şubesi müşterilerinin sorunlarının çözülmesi için maksimum bir çaba sarf etmektedir. Keskin otomotiv en kaliteli lastik çeşitlerine de tüketicilerin deneyimine sunmaktadır.

Keskin Otomotiv’de Araç Otel Hizmetleri

Araçlardaki lastikler periyodik olarak değiştirmekte ve performansı yükseltilmeye çalışılmaktadır. Bunun ortadan kaldırılması için tüm araçlarda lastik bakımları ve balans ayarlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Keskin Otomotiv araçların ayarlarını lastiklerinin bakımlarını yapan öncü bir kuruluştur. Firma araçlar ve lastikler için otel hizmeti (genel merkez) de sunmaktadır. Keskin Otomotiv ile bireyler araçlarındaki lastiklerin bakımını yaptırabilmekte ve araç otel hizmetinden de kapsamlı bir şekilde yararlanabilmektedir.

Keskin Otomotiv Bağcılar Şube Ürün Yelpazesi

Keskin Otomotiv bünyesinde son derece geniş bir ürün yelpazesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Firmanın merkez ofisinde kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu tüm çalışmaları Bağcılar şubesinde de görebilmek mümkündür. Bireyler diledikleri zaman firma ile çalışabilmek için irtibata geçmek sureti ile lastiklerine dair gerekli hizmeti alabilirler. Türkiye’de ve dünyada üretilen en kaliteli lastik çeşitleri Keskin otomotiv ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Kuruluşun 4 x 4 başta olmak üzere tüm ticari ve binek araç modellerine ait lastik çeşitleri bulunur. Firma geniş bir stok hacmi ile faaliyet yürütmektedir. Bu stok hacminin genişliği kuruluşun profesyonel bir şekilde hizmet vermesine olanak sağlamaktadır.

Öte yandan Keskin Otomotiv’in bütün şubeleri ekonomik bir fiyat politikası izlemektedir. İçinde bulunduğumuz şartlar göz önünde bulundurulduğunda bireylere maddi anlamda külfet olmaktan ziyade onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışmaktadır. Bu da kuruluşun tüketiciler tarafından en çok tercih edilmesine neden olan önemli bir özelliktir. Ekonomik fiyat politikası izlenirken kaliteden de asla taviz verilmez. Keskin otomotiv ile kaliteli ve Avrupa Birliği standartlarında hizmetleri uygun fiyatlarla ekonomik fiyat politikaları ile bulabilmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir