Keskin Otomotiv 4. Levent Şube

1997 yılında kurularak ülkemizde otomotiv sektöründe büyük yeniliklere imza atan keskin otomotiv 4. Levent şube ile de hizmet vermeye başlamıştır. Firma yurtdışından ve yurtiçinden çeşitli araçların lastiklerini temin ederek tüketicilere ulaştırmaktadır. Kuruluş %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilerken aynı zamanda sürekli olarak kendini yeniler. Firma Türkiye’de ve dünyada otomotiv sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek kuruluşun bünyesine entegre etmektedir. Son teknolojik ekipmanlar kullanılarak tedarik edilen ürünler müşterilerin son derece memnun kaldığı ve kullanmaktan zevk aldığı çeşitleridir. Keskin Otomotiv kısa sürede tüm Türkiye’ye kendini kanıtlayarak ülkenin çeşitli yerlerinde şubeler açmayı başarmıştır. Keskin Otomotiv 4. Levent şubesi de bu şubelerden biridir.

İstanbul’da Levent bölgesinde yaşayan bireylerin de en kaliteli araç lastiği hizmetlerine ulaşması için şube yılmadan hizmet sunmaktadır. En kaliteli araç lastiği garantisi ile Keskin Otomotiv ülkemizde lider konumda yer alan bir şekilde hizmet verir. Araç lastiği özellikle mevsimsel anlamda sürekli olarak değiştirilmelidir. Araçlarda kış için özel üretilmiş olan kış lastikleri yazın ise yaz için üretilmiş olan lastik çeşitleri kullanılmalıdır. Keskin otomotiv bünyesinde her amaç için kullanılabilecek olan lastik çeşitleri bulunur.

Keskin Otomotiv geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadır

Keskin Otomotiv kurulduğu günden bu yana son derece geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadır. Bilindiği gibi araba sektörü son derece geniştir ve araçların lastik çeşitleri de bu geniş yelpaze içerisinde değerlendirilmelidir. Keskin Otomotiv başta binek araçlar olmak üzere 4 x 4 araç seçenekleri kamyonlar ve ticari araçlar için kullanılabilecek olan lastik çeşitlerini stoklarında barındırır. Yani Keskin otomotiv ile her türlü araç için lastik temin etmek mümkün kılınmıştır.

Son derece kaliteli bir hizmet veren kuruluş bünyesinde profesyonel bir ekibi istihdam etmektedir. Bu profesyonel ekip müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde anlayarak onlara maksimum fayda sağlamayı hedefler. Keskin Otomotiv %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir. Firma sadece satış öncesi değil satış sonrasında da müşterilerine destek olmaktadır. Keskin Otomotiv satış servis lastik saklama gibi hizmetlerle sektöründe lider konumda yer almıştır.

Uygun fiyat ve kalite bir arada

Keskin Otomotiv Türkiye’de ve dünyada üretilen en kaliteli lastik çeşitlerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunar. Bu nedenle kaliteli bir şekilde hizmet verdiğini söylemek mümkündür. Bireylerin araç lastiği alımı esnasında merdiven altı kuruluşlardan uzak durmaları fiyat manipülasyonlarına uğramamaları açısından önem arz eder. Çünkü ne yazık ki piyasadaki birçok kötü niyetli birey arızalı lastiklerin satışını gerçekleştirmektedir.

Güvenli ve kaliteli hizmet almak için Keskin Otomotiv ile irtibat kurmak bireylere büyük avantajlar sağlayacaktır. Öte yandan Keskin Otomotiv sadece lastik satış işlemlerini değil aynı zamanda otel hizmeti işlemlerini de yapmaktadır. Firma her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ivme kat etmektedir. Keskin otomotiv Türkiye’nin lider lastik firmaları arasında yer alır.

Kuruluş sürekli gelişmeyi hedefler

Keskin Otomotiv bünyesindeki uzman kadrosu ile lastik ve otomotiv alanında sürekli kendini geliştiren bir hizmet oluşturmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetinde odağına alan firma müşterilerinden gelen geri dönüşleri de dikkatle dinler. Güler yüzlü uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmet sunar. Bu yüzden de İstanbul başta olmak üzere bütün şubeleri her ilde en çok tercih edilen lastik firmaları arasında yer almıştır. Keskin Otomotiv son derece etkin ve verimli bir web sitesi ile de hizmet sunmaktadır.