Keskin Otomotiv Maslak Şube

Keskin otomotiv kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir. Firma Türkiye’de ve dünyada otomobil lastik ve diğer alanlarda yapılan çalışmaları yakından takip ederek kuruluşun bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmektedir. Yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile tüketiciler tarafından son derece beğenilen Keskin Otomotiv Türkiye’nin birçok bölgesinde şubeler açmaya başlamıştır. Maslak şube kuruluş tarafından açılan bir diğer şubelerden biridir. Keskin Otomotiv bireylere otomotiv alanında lastik satışı ve otel hizmeti sunmaktadır. Firma 1997 yılında kurulmuş ve sürekli olarak kendini geliştirmeyi başarmıştır. Keskin otomotiv yurt dışından ithal ettiği ya da yurt içinde temin ettiği lastik ve jantları yine Türkiye’nin dört bir yanına pazarlamaktadır. Kuruluş alanında profesyonel hizmet sunduğu için sektöründe lider konumda yer almayı başarmıştır.

Keskin Otomotiv satış öncesi ve satış sonrası destek verir

Keskin Otomotiv rakiplerinin ve sektörde faaliyet yürüten diğer kuruluşların aksine satış öncesinde ve satış sonrasında müşterilerine destek vermektedir. Firma son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bilindiği gibi arabaların sağlıklı bir şekilde hareket etmeleri ve seyahat imkanı sunabilmeleri için kaliteli ve güvenli lastiklerinin olması gerekmektedir. Keskin Otomotiv son teknolojik ekipmanları kullanarak Türkiye’de ve dünyada yapılan yenilikleri takip ederek hizmet sunar. Firmanın hizmetleri arasında satış servis lastik saklama hizmetleri de bulunmaktadır. Keskin Otomotiv dünya üzerindeki en kaliteli lastikleri en ekonomik fiyatlarla tüketicilere ulaştırmayı hedefler. Kuruluşun ürün yelpazesi içerisinde birçok araç için kullanılabilecek lastik çeşitleri yer alır. 4 x 4 araçlardan binek araçlara, ticari araçlardan kamyonlara kadar birçok araç için lastik hizmeti vermektedir.

Keskin Otomotiv profesyonel bir ekipten oluşur

Keskin Otomotiv uzun yıllardır otomotiv sektöründe faaliyet yürüten öncü kuruluşlardan biridir. Firma bünyesinde son derece profesyonel bir ekibin istihdam etmektedir. Bu ekip %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergiler. Firma ürün ve hizmetlerini sunarken müşterilerine bu anlamda destek olmaktadır. Otomotiv sektörü uzmanlık ve kalite gerektiren önemli bir sektördür. Ne yazık ki piyasada fiyat manipülasyonları ve ayıplı ürün satma sıklıkla gözlemlenmektedir.

Bu yüzden bireylerin herhangi bir lastik ihtiyacı olduğunda Keskin Otomotiv ile irtibat kurarak güvenilir kuruluşlardan bunları temin etmeleri gerekir. Aksi takdirde birçok ayıplı ürün fahiş fiyatlarla piyasada dolaşmaktadır. Merdiven altı kuruluşlar uygun fiyatlara hizmet verirken aynı zamanda yamalı ya da delik lastiklerin satışını gerçekleştirebilir. Ülkemizde pek çok sürücü mevsimsel olarak lastik değişikliği yapma sürecinde bu gibi manipülasyonlarla sık sık karşılaşmıştır. Bu manipülasyonlara maruz kalmamak için güvenilir ve kurumsal firmalarla irtibat kurarak alışveriş yapmak önem arz eder. Keskin Otomotiv aynı zamanda otel hizmeti alanında da çalışmalar yürütür.

Keskin Otomotiv en çok tercih edilen kuruluşlar arasında yer alır

Kaliteli ve güvenilir bir çalışma prensibi izlemesi nedeniyle Keskin otomotiv İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört yanında en çok tercih edilen otomotiv kuruluşları arasında yer almaktadır. Firma ürün ve hizmetlerini sunarken %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi izler. Yapılan araştırmalar firmanın son derece verimli hizmetler sunduğunu ortaya koymuştur. Öte yandan yine kuruluş müşterileri ile son derece iyi bir diyalog kurarak empati yeteneği gelişmiş bir biçimde hizmet verir. Bu yüzden de tüketicilerin uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri ve hizmetlere ulaşmasına hedefler. Keskin Otomotiv Türkiye’de lastik alanında bireylerin güvenli alışveriş yaptıkları öncü kuruluşlardan biri olmaktadır.

47 Comments

Comments are closed.